ZOSTAŃ PRZEDSIĘBIORCĄ, COKOLWIEK TO ZNACZY

sobota, 27 sierpnia 2022

Test Gallupa po polsku


Już ponad 27 milionów osób, które przeszły CliftonStrengths® firmy Gallup. Mówię o globalnej marce firmy analitycznej i konsultingowej, która pomaga liderom i organizacjom rozwiązywać ich najpilniejsze problemy. Poniżej przybliżę test, który możemy wykonać w 30 minut. Pracodawcy mogą w ten sposób przyciągnąć najlepszych kandydatów, aby dopasować ich do ról, na których będą się dobrze rozwijać. Pracobiorcy, liderzy i przywódcy mogą. 

Jaki test?

Mamy do wyboru 2 testy. Top 5 CliftonStrengths daje wgląd w 5 talentów. CliftonStrengths 34 ujawnia pełne DNA talentów i pomaga zrozumieć, jak z niego korzystać, aby odnieść sukces. Aby wybrać test kliknij na grafikę ponizej.


Zaczynamy?

Podanych jest 177 opisów połączonych w pary. Wybieramy pasujacy, a także stopień, w jakim nas dotyczy. Na odpowiedź na każde pytanie jest 20 sekund, warto więc zaufać początkowym odpowiedziom. Niespełna 208 zł bez VAT. Tyle.

Po co?

Aby zmaksymalizować swój potencjał
Twoja największa szansa na sukces — w pracy lub gdziekolwiek indziej — polega na wzmocnieniu tego, co naturalnie robisz najlepiej i robieniu tego więcej.

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję, że czytasz moje wpisy do końca. Zapisz się do newslettera, abyśmy byli na bieżąco.